Tudás-tár online 2015-2016

Kedves Olvasó!

Honlapunkon a TUDÁS-TÁR Online internetes felület megnyitásával célunk, hogy széles körben bemutassuk, közzétegyük pedagógusaink írásait, publikációit. Lehetőséget kívánunk biztosítani részükre a nyilvánosság eszközével, hogy egyénileg, írásaikon keresztül bemutatkozzanak.

Ezzel a pedagógiai tájékozódást nyújtó lehetőséggel, a szakma számos területéhez kapcsolódó téma bemutatásával, az aktuális kérdések körbejárásával, a sikerek, a nehézségek, a mindennap megélt történetek bemutatásával, szakmai hidat kívánunk emelni óvoda és család között. A hozzászólások által a kapcsolatfelvétel lehetőségét kínálva, kollegáink között a szakmai kapcsolatot, a szakmai összehangolódást, a szakmai összefogást kívánjuk erősíteni.

Bízunk abban, hogy kezdeményezésünk partnereink közül sok olvasóra és íróra talál!

Üdvözlettel:
Ferenczné Teleky Éva
igazgató

Ezek a tanulmányok az SZVO pedagógusainak szellemi termékei. Felhasználáskor kérjük jelölje meg a szerző kollégánk nevét és hivatkozzon.

Czinegéné Végh Gabriella:  A magyar kisdedóvás kezdete és a mai óvodai nevelés

Czinéné Végh Gabriella:  Integráció, segzegregáció

Kolozsvári Katalin: Elméleti összefoglaló konfliktus témakörben -  „Konfliktusok a Szolnok Városi Óvodák intézményeiben” című záródolgozat alapján