A Szolnok Városi Óvodák nyári nyitvatartási rendje

 

Leendő kiscsoportosok szülői értekezletének időpontja

 

                                     Közérdekű Információk:                                                                                                       "Óvodások karanténban" smile

                                 Tagintézmények működése                                                                                              Lelki segítség a nehéz helyzetben
                                      2020. május 25-től                                                                               A dühkezelés alapjai (avagy hatékony konfliktuskezelési technikák)
  

Tájékoztató az óvodai étkezésről 2020. május 05-től                                                         A szabadidő hasznos eltöltése: mit csináljon otthon a gyerek?

             Megállapodás csoportos díjbeszedésről                                                                           A szabadidő hasznos eltöltése (második rész)

                            Nyilatkozat étkezés igénybevételéhez                                                                             Egyszerű relaxációs játékok a gyors ellazuláshoz 

                              Nyilatkozat térítési díj átutalásról                                                                                                        Testvérek karanténban                                                                                                                                                                                                                          Dac és hiszti a karanténban...     

                                                                                                                                                                                        Önbizalom fejlesztő ötletek

                                                                                                                                                                               Korlátok, szabályok következetesség
                                                                                                                                                                                            Az én időkapszulám      

                                           Óvodai felvétel rendje                                                                                          Evési és ürítési problémák óvodás korban                                                                                                                                                                                                                A játék szerepe az óvodás gyermekek életében

                            °  2020/2021 nevelési évre vonatkozóan                                                                                                     A bepisilésről                                                                                                                                                      

                                    ° Óvodai körzetek 2020/2021                                                     

° Jelentkezési szándéknyilatkozat óvodai felvételre 2020/2021-es nevelési évre                                         

Kötelező melléklet: Születési anyakönyvi kivonat másolat, lakcímkártya másolat

                                                                                                                                                                                                 

                                  

                                                                                                                                                                       "SZVÓ OVI-TÉVÉ"

                                                                                                                                                                MŰSORO

    

     7. "HETI FELADATsmile"

     6. "HETI FELADATsmile"

     5. "HETI FELADATsmile"

                                                                                                                                                                                         4. "HETI FELADATsmile"

                                                                                                                                                                                         3. "HETI FELADATsmile"

                                                                                                                                                                                 2. "HETI FELADAT smile"

                                                                                                                                                                                 1. "HETI FELADAT smile                                                                                                                                                  

                                                                                                                                      Minden héten egy „HETI FELADAT ” elkészítésére hívjuk a gyermekeket.
                                                                                                                                                              Az elkészült munkákról a megadott határidőig
                                                                                                                                                     kérünk szépen egy fényképet amelyet kérjük, hogy annak a
                                                                                                                                           tagintézménynek az email címére küldjenek meg, ahova gyermekük jár.
                                                                                                                                                  A fényképen az alkotás mellett jelenítsék meg gyermekük nevét,
                                                                                                                                                         amennyiben hozzá járulnak, hogy ez közzé legyen téve.

                                                                                                                                                                                                               Heti feladat megoldások smile

                                                                                                                                                                                                                              Kedves Gyermekek, Kedves Szülők!

                                                                                                                                                                         Nagy örömmel mutatjuk meg a heti feladatok megoldásait!

                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

 

              KÖZLEMÉNY A KORONAVÍRUS JÁRVÁNY                                                                              

    MEGELŐZÉSÉRŐL KAPCSOLATOS INTÉZKEDÉSEKRŐL                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

                                 Szülői nyilatkozat étkezésről                                                                        

Szülői nyilatkozat otthonról beérkező óvodai ügyeletet igénylő gyermekek számára                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                     Tagintézményeink

                                         elérhetőségei

  

 

             Tájékoztató az óvodai étkezésekkel kapcsolatban

                                           Letöltés

                                           Letöltés

                                           Letöltés

                                           Letöltés

                                           Letöltés

 

 

   Valamennyi szakmai gyakorlatot intézményünkben

teljesíteni igénylő hallgatók, képzésben résztvevők számára:

A jelenleg kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel sajnálatosan

nem áll módunkban szakmai gyakorlat iránti igényt befogadni és szervezni.

Kérjük figyelje honlapunkat, mert változás esetén itt kap tájékoztatást.

Megértésüket köszönjük.