2015.06.04-én az Országos Pedagógus Napon,
az Emberi Erőforrások miniszterétől ünnepélyes keretek között
vehette át munkája elismeréseként kolléganőnk
Tótáné Tóth Éva

tanügy-igazgatási igazgatóhelyettes
a Brunszvik Teréz-díjat

2015.01.25.-én a Magyar Kultúra Napján Szolnok Város
Pedagógiai Díját vehette át kolléganőnk
Kovácsné Deme Marianna óvodapedagógus.

Szolnok, 2015. január 31.

Akikre büszkék vagyunk

A Szolnok Városi Óvodák Munkácsy úti Tagintézményéből Tánczos Mihályné óvodapedagógus „ Szolnok Város Pedagógiai Díj”- át  vehette át a Magyar Kultúra napja alkalmából 2014.01.26-án az Aba Novák Kulturális Központban.

Tánczos Mihályné elkötelezett óvodapedagógus, aki 1979. augusztus 01-től a Munkácsy úti Tagintézmény dolgozója.

Óvodapedagógusi nevelő munkáját nagyfokú gyermekszeretet, empatikus magatartás, őszinte partneri kapcsolat, kreativitás, kezdeményező készség, innovatív szemlélet, korszerű módszertani elemek használata jellemzi.

Kitartása, szorgalma, optimizmusa, elfogadó személyisége példakép kollegái előtt.

Nyugalma, kiegyensúlyozottsága hiteles, ami a gyermek és felnőtt közösségünk társas kapcsolatainak erősödését szolgálja.

Büszkék vagyunk arra, hogy a mi közösségünkben dolgozik, és örülünk, hogy a kollegák tisztelete és szeretete mellett, a város vezetőinek elismerését is megkaphatta.

Szolnok, 2014. január 31.

Molnár Tamásné tagintézmény vezető

2013.01.22.-én a Magyar Kultúra Napján Szolnok Város
Pedagógiai Díját vehette át kolléganőnk
Aszódiné Erdélyi Szilvia óvodapedagógus
(Szolnok Városi Óvodák Szapáry úti Óvoda), aki az óvodapedagógia területén 26 év óta kiemelkedő, a zenei nevelés területében értékközvetítő szakmai munkát végez.
Gratulálunk neki!

Akikre büszkék vagyunk

2012.01.22.-én a magyar kultúra napján intézményünk által díjra felterjesztett kollegái közül

Eszenyiné Drab Márta (SZVÓ Zengő Óvoda)
 Szolnok Város Pedagógiai Díját
és

Bakondiné Csörögi Erika (SZVÓ Százszorszép Óvoda)
az Arany Katedra Emlékplakettet

vehették át.

Mindkét óvónő kollegánk az óvodapedagógia területén hosszú évek óta kiemelkedő szakmai tevékenységet végez.

Gratulálunk nekik!