Akikre büszkék vagyunk

A Szolnok Városi Óvodák Munkácsy úti Tagintézményéből Tánczos Mihályné óvodapedagógus „ Szolnok Város Pedagógiai Díj”- át  vehette át a Magyar Kultúra napja alkalmából 2014.01.26-án az Aba Novák Kulturális Központban.

Tánczos Mihályné elkötelezett óvodapedagógus, aki 1979. augusztus 01-től a Munkácsy úti Tagintézmény dolgozója.

Óvodapedagógusi nevelő munkáját nagyfokú gyermekszeretet, empatikus magatartás, őszinte partneri kapcsolat, kreativitás, kezdeményező készség, innovatív szemlélet, korszerű módszertani elemek használata jellemzi.

Kitartása, szorgalma, optimizmusa, elfogadó személyisége példakép kollegái előtt.

Nyugalma, kiegyensúlyozottsága hiteles, ami a gyermek és felnőtt közösségünk társas kapcsolatainak erősödését szolgálja.

Büszkék vagyunk arra, hogy a mi közösségünkben dolgozik, és örülünk, hogy a kollegák tisztelete és szeretete mellett, a város vezetőinek elismerését is megkaphatta.

Szolnok, 2014. január 31.

Molnár Tamásné tagintézmény vezető