Meghívó

Kedves Érdeklődő!

A Szolnok Városi Óvodák ebben az évben ünnepli fennállásának 10. évfordulóját.

A Jubileumi Programsorozat első állomása a testvér-óvodák közötti „Mesetarisznya program” megvalósítása volt, mely a Szolnok Városi Óvodák 19 tagintézményének egységét, összetartozását szimbolizálta. A testvér-óvodák a 10. éves születésnap alkalmából egymást meglátogatva, jelképes Mesetarisznyával, benne ajándék mesével, dramatizálással köszöntötték egymást. Sikeres, élménygazdag programunk az ezeken az alkalmakon használt Mesetarisznyákból, jelmezekből, kellékekből berendezett kiállítással zárult, mely 2018. február 15.-től március 01.-ig két héten át megtekinthető volt a Szolnok Városi Óvodák óvodás gyermekei, és a Szolnoki közönség számára egyaránt.

Jubileumi Programsorozatunk következő állomása az „ Ovi-dobogó” Tehetség Seregszemle programunk, mely hagyományteremtő céllal indul és négy területen szolgálja kis tehetségígéreteink bemutatkozását.

1. Hangok Napja (Verselés-mesélés),
2. Sakk-Matt (táblás játék)

Az említett színvonalas, egyúttal  élménygazdag, eredményesen zárult rendezvényeinknek 2018. március  9.-én az Aba-Novák Agóra Kulturális Központ adott otthont.
A résztvevők listája letölthető innen:

3. Örökmozgó Nap (mozgás)

A résztvevők listája letölthető innen:

4. Hangok Napja (zene)

A részletes program, helyszínek, időpontok a csatolt Meghívóban mindenki számára elérhetőek.
Bízunk abban, hogy a gyermekek csodálatos világába lépve Ön és minden résztvevő élményekben gazdagabban térhet haza.
Szeretettel várunk minden kedves Szülőt, Érdeklődőt rendezvényeinken.

Meghívó letöltése:

Üdvözlettel: