1. heti feladat megoldások

 

Eszterlánc

Aranyosi András – Katica csoport

Hajdú Botond – Süni csoport, Hajdú Zalán – Őzike csoport

 

Gézengúz

Zagyi Zsolt – Méhecske csoport

Pintér Emma Zoé – Méhecske csoport

Ivánka Zotmund – Katica csoport

Kiss Szonja – Katica csoport

Lukács Zsófia Szabina – Katica csoport

Tóth Bence Gábor – Katica csoport

Szabó József – Méhecske csoport

Veréb Kristóf – Pillangó csoport

 

Hétszínvirág

Karsai Izabella – Pipacs csoport

 

Hold úti ovi

Berényi Krisztina – Pillangó csoport

Balajti Félix – Csiga csoport

Gránicz Kornél – Katica csoport

Czakó Bianka Zoé – Csiga csoport

Fikó Zalán

Galambos Bercel – Pillangó csoport

 

Kacsa úti ovi

Szentesi Boglárka

 

Kertvárosi ovi

Danyi Olivér

 

Kolozsvári úti

Kanyó Dániel – Levendula csoport

Óvári Luca – Levendula csoport

Szabó Marcell – Margaréta csoport

Kós Bence – Levendula csoport

Nyeső Olivér – Levendula csoport

 

Manóvár ovi

Jakab Hanna – Katica csoport

Gimesi Milán – Maci csoport

Monostori Lili – Ficánka csoport

Kálai Bence – Ficánka csoport

Varga Hanna – Ficánka csoport

 

Munkácsy úti ovi

Doba Zsolt – Tulipán csoport

Herczeg Hanna – Liliom csoport

Szántó Dániel – Pipacs csoport

Kenéz Róbert – Tulipán csoport

Kenéz Róbert 2. – Tulipán csoport

Tóth Balázs – Margaréta csoport

Törő Ajsa – Tulipán csoport

Németh Levente – Tulipán csoport

Vajdulák Zsombor – Tulipán csoport

Varga Zsombor – Tulipán csoport

 

Nyitnikék ovi

Körömi Panna – Breki csoport

Nagy Nóra – Maci csoport

 

Pitypang ovi

Szőnyi Gábor és Levente – Napsugár csoport

Nagy Máté – Kistücsök csoport

 

Szapáry ovi

Nánási Máté – Pipacs csoport

Mihályi Emma Viktória – Tavirózsa csoport

Mihályi Erik Mátyás – Tavirózsa csoport

Martin Márk – Tavirózsa csoport

Debreczeni Hunor – Pipacs csoport

Palotai Panni – Tulipán

 

 

Százszorszép ovi

Timár Bence – Hóvirág csoport

Szabó Gréta – Hóvirág csoport

Szabó Maja Alíz – Margaréta csoport

Szabó Marcell – Hóvirág csoport

 

Szivárvány ovi

Lukács-Szabó Kornél és Dominik – Csiga csoport

Danku Attila Péter – Nyuszi csoport

 

Tiszavirág ovi

Császi Klaudia – Méhecske csoport

 

Zengő ovi

Kovács Gergő – Katica csoport

Pintér Richárd – Breki csoport

Purkald Balázs – Süni csoport

Mihály-Kurucz Lia – Süni csoport

Tóth Emília – Maci csoport

Kovács Noémi – Maci csoport