Óvodai felvétel rendje

Tisztelt Szülő!

Tájékoztatom Önt, hogy a 2021/2022-es nevelési évre (2021.09.01-től) történő óvodai felvétellel kapcsolatos összes tudnivalót honlapunkon megtalálja, amelyek a következők:

A kitöltött és aláírt jelentkezési lap beküldését a szükséges mellékletekkel együtt személyesen juttassa el a Szolnok Városi Óvodák igazgatóságára (5000 Szolnok, Szapáry utca 8., emelet).

Tisztelettel várjuk a jelentkezéseket és nagy szeretettel az óvodai első napon (2021.09.01.) a gyermekeket 😊.

Tagintézményeinkről itt tájékozódhat: http://www.szolnokiovodak.hu/tagintezmenyek

Amennyiben kérdése van, esetleg bizonytalan, kérem keresse intézményünket az alábbi elérhetőségeken: telefonon +36 20 361 2044; e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Ferenczné Teleky Éva

igazgató megbízásából:                                                    Szamosfalviné Törőcsik Ibolya

általános igazgatóhelyettes