Elkötelezettség a Kiválóságért 2011.

Intézményünk a közelmúltban vehette át minőségügyi fejlesztéséért az "Elkötelezettség a Kiválóságért 2011." (C2E) európai elismerést.

A díjat és az Európai Szövetség elismerő oklevelét 2012. március 8-án a Szövetség a Kiválóságért Közhasznú Egyesület EFQM Kiválóság napján Sugár Karolina SZKKE elnöke és Dr. Benedek István professzor ünnepélyes keretek között adta át intézményünk részére.
A Szolnok Városi Óvodák minőségügyi munkacsoportja a következő fejlesztési projekteket valósította meg az elmúlt egy év során:
-    Az intézményi humán-erőforrás fejlesztése, hatékonyabbá tétele
-    Intézményi elismerési és ösztönző rendszer korrekciója
-    Intézményi marketing kialakítása
Ezek a fejlesztések felsővezetői támogatással az intézmény teljes dolgozói létszámának (380 fő) bevonásával 3 minőségügyi kör (összesen 10 fő létszám) aktív közreműködésével valósult meg.

A képen balról jobbra Baranyai Anikó (projektfelelős), Csomorné Tóta Rita (projektfelelős), Szamosfalviné Törőcsik Ibolya (minőségügyi igazgatóhelyettes), Dalmadiné Zrupkó Katalin (projektfelelős).

A Partnerség jegyében

Az EFQM C2E pályázat keretében intézményünk lehetőséget kapott arra, hogy az "Év Partnere" díjra felterjeszthessen olyan intézményi szolgáltató partnereket, akikkel kiemelkedő és minőségi partnerségben dolgozik együtt.

Két kiemelten fontos intézményi partnert terjesztettünk fel, amelyek "Az Év Partnere 2010." elismerésben részesültek:
-    Szanyi Istvánné egyéni vállalkozó, aki a gyermekélelmezést biztosító Szandaszőlősi konyha üzemeltetője.
-    Szandaszőlősi Általános Iskola Művelődési Ház és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény.

Miniszteri elismerő oklevél

A Szolnok Városi Óvodák Minőségügyi Munkacsoport tagjait az EFQM C2E európai elismerésért tett kiemelkedő minőségfejlesztési munkájáért intézményünk felső vezetése Miniszteri Elismerő Oklevél kitüntetés adományozására terjesztette fel.
Dr. Réthelyi Miklós Miniszter Úr a Nemzeti Erőforrás Minisztérium Miniszteri Elismerő Oklevél kitüntetést 2012. március 15-én adományozta, amelynek hivatalos átadására tisztelettel felkértük Dr. Kállai Mária Alpolgármester Asszonyt.