Kedves Szülők!
Kedves Érdeklődő Olvasók!

Mint óvodapedagógusok, és mint szülők is tapasztalatból tudjuk, hogy minden életkornak, életszakasznak megvannak a nehézségei, és hogy minden szülő életében van olyan időszak, amikor elbizonytalanodik, amikor jó lenne segítséget kapni valahonnan a gyermeke nevelésével, fejlődésével kapcsolatosan. Sokszor csak megerősítésre van szükség, máskor jól jön egy hasznos tanács, egy apró iránymutatás. Kollégáink ezen az oldalon ebben szeretnének segítségükre lenni. Reméljük, az itt olvasható, rendszeresen frissülő anyagok az Önök segítségére lesznek, megnyugtatást adnak, vagy segítenek abban, hogy szükség szerint mit érdemes tenniük.

Köszönettel vesszük, ha jelzik felénk azokat a témaigényüket, amiket szívesen olvasnának Honlapunkon a

Bazsonyiné Benedek Beáta: A mozgás a világ megismerésének kapuja

Guba Veronika: A rémes dackorszak: Kinek és miért jó?!

Bazsonyiné Benedek Beáta: Lépjünk együtt! Mit tehet a szülő gyermeke mozgásfejődéséért?

Kolozsvári Katalin: Iskolás lesz a gyermekünk!