2023/2024-es Nevelési év évzáró értekezlete és Pedagógusnapi Díjátadó ünnepsége

A Szolnok Városi Óvodák 2024. június 14-én tartotta évzáró értekezletét.

Az intézmény 16 tagintézményének óvodapedagógusai és pedagógiai asszisztensei számára Szamosfalviné Törőcsik Ibolya Igazgató asszony és a Munkaközösség vezetők ismertették a 2023/2024-es nevelési év eredményeit.

A délután folyamán pedig Pedagógusnapi Díjátadó Ünnepségen ünnepelt együtt 128 díjazott kolléga.

Az intézményi ösztönző rendszer alapján számos elismerést, díjat vehettek át pedagógus és a nevelő munkát segítő kollégáink.

Köszöntő beszédet mondott: Szalay Ferenc polgármester úr és Szamosfalviné Törőcsik Ibolya igazgató.

A SZVÓ TRIÓ (Katonáné Fejes Katica, Balogh Judit, Szalai Ildikó) ünnepi dalcsokra tette emlékezetessé a mai napot.

Szeretettel gratulálunk minden díjazottnak és tisztelettel köszönjük a helyszín biztosítását Hicsó Györgynek, a Szolnoki Szakképzési Centrum Kancellárjának!