Elérhetőségek

Szolnok Városi óvodák

5000 Szolnok, Szapáry utca 8. Telefon: 06 20 / 277 99 90 Fax: 06 56 / 421 618

E-mail: titkarsag@szolnokiovodak.t-online.hu

OM: 201071

www.facebook.com/SZVO2021

Szamosfalviné
Törőcsik Ibolya
Igazgatótorocsik@szolnokiovodak.t-online.hu
Hanó JánosnéÁltalános és Tanügy-igazgatási
igazgatóhelyettes
hanone@szolnokiovodak.t-online.hu
Vetési MártaPedagógiai-szakmai és Módszertani igazgatóhelyettesvetesi@szolnokiovodak.t-online.hu
Dévai AnitaGazdasági menedzsergazdasagi@szolnokiovodak.t-online.hu

Tagintézményeink

TagintézményTelefonszámTagintézmény VezetőEmail cím
Csicsergő20/323-7474Czinegéné Végh Gabriellacsicsergo@szolnokiovodak.t-online.hu
Eszterlánc20/277-0533Kovács Annamáriaeszterlanc@szolnokiovodak.t-online.hu
Gézengúz20/320-1190Béresné Horváth Mártagezenguz@szolnokiovodak.t-online.hu
Hétszínvirág20/356-4511
20/518-5281
Sörös Hedvighetszinvirag@szolnokiovodak.t-online.hu
Hold úti20/277-8808Borbándi-Enisz Judithold@szolnokiovodak.t-online.hu
Kacsa úti20/277-3993Prellerné Czakó Ágneskacsa@szolnokiovodak.t-online.hu
Kertvárosi20/277-2940Balázsné Fehér Anikókertvarosi@szolnokiovodak.t-online.hu
Kolozsvári20/298-3383Marsi Ibolyakolozsvari@szolnokiovodak.t-online.hu
Manóvár20/278-2180Varróné Nagy Zsuzsannamanovar@szolnokiovodak.t-online.hu
Munkácsy20/278-0008Nagyné Somogyi Katalinmunkacsy@szolnokiovodak.t-online.hu
Nyitnikék20/278-3773Bartyik Hajnalkanyitnikek@szolnokiovodak.t-online.hu
Pitypang20/324-5370
20/290-0911
Maróti-Vigh Krisztinapitypang@szolnokiovodak.t-online.hu
Pöttyös20/324-8980Hollóné Rádóczi Hajnalkapottyos@szolnokiovodak.t-online.hu
Szapáry úti20/325-0660Csomorné Tóta Ritaszapary@szolnokiovodak.hu
Százszorszép20/521-4713Zrupkó Katalinszazszorszep@szolnokiovodak.hu 
Szivárvány20/524-5226Bujákiné Csák Erikaszivarvany@szolnokiovodak.t-online.hu
Tiszavirág20/295-8520Eszenyiné Drab Mártatiszavirag@szolnokiovodak.hu
Tündérkert20/358-8399Sipos Máriatunderkert@szolnokiovodak.t-online.hu
Zengő20/525-9110Jakus Tündezengo@szolnokiovodak..t-online.hu