Elérhetőségek

Szolnok Városi óvodák

5000 Szolnok, Szapáry utca 8.

Telefonszámok

Titkárság: 06 20 / 277 99 90 vagy 06 56 / 421 618

Gyermekétkezés, térítési díjjal kapcsolatos ügyek: 06 20 / 502 54 41 vagy 06 20 / 502 64 33

Tanügyigazgatás, gyermek beiratkozásával kapcsolatos ügyek: 06 20 / 361 20 44

E-mail: titkarsag@szolnokiovodak.t-online.hu

OM: 201071

www.facebook.com/SZVO2021

Szamosfalviné Törőcsik Ibolyaigazgató
Hanó Jánosnéáltalános és tanügy-igazgatási igazgatóhelyettes
Vetési Mártapedagógiai-szakmai és módszertani igazgatóhelyettes
Nagy Brigittapedagógiai-szakmai és koordinációs igazgatóhelyettes
Dévai Anitagazdasági menedzser

Tagintézményeink

TagintézményTelefonszámTagintézmény VezetőEmail cím
Csicsergő20/323-7474Czinegéné Végh Gabriellacsicsergo@szolnokiovodak.t-online.hu
Eszterlánc20/277-0533Kovács Annamáriaeszterlanc@szolnokiovodak.t-online.hu
Gézengúz20/320-1190Béresné Horváth Mártagezenguz@szolnokiovodak.t-online.hu
Hétszínvirág20/356-4511
20/518-5281
Sörös Hedvighetszinvirag@szolnokiovodak.t-online.hu
Hold utcai20/277-8808Borbándi-Enisz Judithold@szolnokiovodak.t-online.hu
Kacsa úti20/277-3993Prellerné Czakó Ágneskacsa@szolnokiovodak.t-online.hu
Kertvárosi20/277-2940Balázsné Fehér Anikókertvarosi@szolnokiovodak.t-online.hu
Kolozsvári úti20/298-3383Marsi Ibolyakolozsvari@szolnokiovodak.t-online.hu
Manóvár20/278-2180Varróné Nagy Zsuzsannamanovar@szolnokiovodak.t-online.hu
Mesekuckó20/521-4713Zrupkó Katalinmesekucko@szolnokiovodak.hu 
Munkácsy úti20/278-0008Nagyné Somogyi Katalinmunkacsy@szolnokiovodak.t-online.hu
Nyitnikék20/278-3773Bartyik Hajnalkanyitnikek@szolnokiovodak.t-online.hu
Pitypang20/324-5370
20/290-0911
Maróti-Vigh Krisztinapitypang@szolnokiovodak.t-online.hu
Pöttyös20/324-8980Hollóné Rádóczi Hajnalkapottyos@szolnokiovodak.t-online.hu
Szapáry utcai20/325-0660Csomorné Tóta Ritaszapary@szolnokiovodak.hu
Szivárvány20/524-5226Bujákiné Csák Erikaszivarvany@szolnokiovodak.t-online.hu
Tündérkert20/358-8399Sipos Máriatunderkert@szolnokiovodak.t-online.hu
Zengő20/525-9110Jakus Tündezengo@szolnokiovodak..t-online.hu