„Barátaim az Állatok” – Rajz és makettpályázat

A mai napon elérkeztünk a Szolnok Városi Óvodák „OVI-DOBOGÓ” tehetség seregszemléjének ez évi utolsó eleméhez, a rajz-és makett pályázat díjátadó ünnepségéhez. Ebben a nevelési évben a pályázat „Barátaim az állatok” címet kapta.

Rajz és makett kategóriában kerültek díjazásra a szebbnél-szebb alkotások, melyeket 135 kisgyermek szorgos kezei készítettek. Rajz kategóriában az első három helyezett óvodai csoportja számára vizuális csomagot nyert, míg makett kategóriában az első helyezést elérő csoport élményszerző kirándulásban részesülhet, a második és harmadik helyen végzett csoportok pedig szintén vizuális csomagot vihettek haza az óvodájukba.

Köszönjük a pályaművek értékelését Nagy Katalin Matild – grafikusművésznek!

Gratulálunk minden kisgyermeknek és köszönjük a felkészítő óvodapedagógusok munkáját! Tisztelettel köszönjük Polgármester Úr megnyitó beszédét és köszönet illeti meg a Damjanich János Múzeumot, hogy ismét ilyen csodás helyszínen tarthattuk meg rendezvényünket.