Kihívás Napja – „Sokszínű Mozgás” –

A Szolnok Városi Óvodák kiemelt feladatának tekinti pedagógusainak folyamatos szakmai támogatását, az egyes műveltségterületek intézményi szintű elvárásainak értékegyeztetését. Az óvodapedagógusok és pedagógiai asszisztensek számára szakmai napot szerveztünk „Kihívás napja – „Sokszínű Mozgás” Szakmai nap és Workshop” címmel.

Köszönjük a Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.-nek a helyszín biztosítását, Gergely Ildikónak – az ELTE nyugalmazott mestertanárának az interaktív, gyakorlat specifikus előadását; a Jász-Nagykun Szolnok Megyei Pedagógiai Szakszolgálatnak és a Szolnoki Sportcentrum – Sportiskolanak a partneri együttműködést a preventív mozgásfejlesztés, vívás, atlétika és judo területén.