OVI – DOBOGÓ „Örökmozgó nap” – 2024. május 14.

A Szolnok Városi Óvodák hagyományteremtő céllal indította a 2017-2018-as nevelési évben első alkalommal Ovi-Dobogó Tehetség Seregszemléjét, négy tehetségterület bevonásával. Hagyományaihoz híven – ebben a nevelési évben is „OVI-DOBOGÓ” tehetség seregszemle rendezvényt szervez, melynek keretén belül három területen mutatkozhatnak be tehetséges gyermekeink. A mai napon a mozgásé volt a főszerep!

Futás, ugrás és dobás kategóriában mérethették meg magukat óvodásaink.

Ezen a szép napon a szülőkkel és a pedagógusokkal együtt szurkolt Tücsök Tódor és Katica Kata is.

A helyezések mellett, ebben a nevelési évben bevezetésre került a vándor serleg is, melyet a legtöbb pontot gyűjtő Tagintézmény nyert meg.

Minden kisgyermeknek szeretettel gratulálunk, köszönjük a felkészítést az óvodapedagógusoknak!

Továbbá, köszönettel tartozunk a Szolnoki Sportcentrum – Sportiskola és Véső úti Sportközpont dolgozóinak a gyönyörű helyszín biztosításáért és a versenyszámokban való aktív részvételért!

Köszönjük a COOP Szolnok Zrt. támogatását!