„Úton egy Zöldebb világ felé”

A Szolnok Városi Óvodák Tagintézményeiben kiemelten fontosnak tartjuk az óvodás gyermekek környezettudatos szemléletmódjának megalapozását. Az intézmény, hagyományaihoz híven – nevelési évenként 2 alkalommal – tematikus programhetet hirdetett.

Jelen nevelési évünkben, 2024. április 22-26-ig terjedő időszakban, 16 tagintézményünkben

Fenntarthatósági hét

témahetet szerveztünk, amely szorosan kapcsolódik a nevelési évünk kiemelt mottójához:

„Úton egy zöldebb világ felé!”

A programsorozat keretein belül számos olyan programot szerveztünk, melyek elősegítik a fenntartható fejlődést szem előtt tartó, környezettudatos magatartásforma megalapozását.

Tagintézményeink változatos, gazdag programkínálata a gyermekeken keresztül a családokat is megszólítja, a helyes és egészséges életvitel, a környezetbarát szemléletmód megalapozásában, tudatosításában történő közös együttműködésük során.

Leave a Reply

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük